Четвер, 04.06.2020, 20:34

Головна Каталог статей Мій профіль Вихід
Меню сайту

Категорії розділу
Для автомобілістів [15]
Для користувачів ПК [7]

Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0

Форма входу

Головна » Статті » Для користувачів ПК

Секрети Microsoft Word
Секрет № 1 «Вертикальні блоки»

Мало хто знає, що в програмі Microsoft Word є альтернативний спосіб виділення діапазонів. Спершу пригадаємо, як працює стандартне виділення. При виділенні абзаців обов'язково виділяються рядки цілком (хіба що частково можна виділити перший і останній рядок). Цей звичний для нас спосіб виділення називається горизонтальними блоками.

Але можна виділення по горизонталі фіксувати на ваш розсуд. Наприклад, виділити абзац без трьох перших і останніх букв кожного рядка. Такий варіант виділення називатиметься вертикальними блоками.

Так от, що б отримати вертикальний блок робимо виділення, утримуючи клавішу ALT.

Для чого це потрібно? Наприклад, щоб інакше відформатувати перші букви кожного рядка.


Секрет № 2 « Чарівна клавіша F4 »

Всі ми здійснюємо однотипні дії, використовуючи одні і ті ж команди, витрачаючи на це час і нерви.

Але програма Microsoft Word дає вам можливість повторити практично будь-яку дію без виклику команди повторно. Робиться це за допомогою однієї єдиної клавіші F4.

Таким чином ви тільки один раз виконуєте потрібну дію, за потім користуйтеся кнопкою F4, яка повторить попередню дію.

Секрет № 3 «Масштаб мишкою»

Всі ми добре знаємо про команду масштаб, яка дозволяє змінити відображення документа на екрані. Але користуватися їй не дуже зручно. У Word 2007 дана опція навіть винесена на рядок стану для зручності.

Але є дуже простій спосіб використовувати масштаб. Для цього утримуючи кнопку CTRL, обертайте коліщатко миші.


Секрет № 4 «Швидке переміщення і видалення кнопок з панелей інструментів»

Для того, щоб видалити з панелі інструментів непотрібну кнопку (піктограму), треба утримуючи клавішу ALT перетягнути її з області панелей інструментів кудись подалі, наприклад на робочу область. 

Так само можна переміщати піктограми в будь-яку частину панелі інструментів, або зовсім на сусідню панель.


Секрет № 5 «Підкреслення з пропусками»

На панелі інструментів існує кнопка для вставки підкреслення. ( Її до речі можна замінити гарячими клавішами CTRL+U.) Але подібне підкреслення розповсюджується і на текст і на пропуски. Адже коли підкреслено кожне слово окремо куди солідніше виглядає, ніж суцільна лінія.
Досягти такого результату можна так. Виділяємо групу слів і натискаємо CTRL+SHIFT+W

Секрет № 6 «Ювелірна настройка таблиць»

Як ви змінюєте розміри клітинок в таблицях? Мишею. А чи знаєте, що це можна зробити набагато точніше і ювелірно підігнати розмір клітинок під потрібний розмір. Робиться це звичним вам способом при допомогою миші, але тільки утримуючи при цьому клавішу ALT.

При такому способі на лінійці з'являються покажчики, що повідомляють про поточний розмір стовпця або рядка.


Секрет №7 « Виділення з розривами»

Часто потрібно однаково відформатувати різні частини документа що не примикають один до одного. Доводиться виділяти кожну область окремо і форматувати поодинці.

Але є спосіб легше. Можна виділити незв'язані між собою діапазони. Для цього виділите спочатку першу область і, утримуючи клавішу CTRL виділяйте наступний, і так далі до нескінечності.

Виділивши так само частини тексту можна відформатувати одним махом.

Секрет № 8 «Один, два і три»

Якщо один раз клацнути мишею по слову, то там встановиться курсор, якщо клацнути двічі, то буде виділено слово цілком, ну а триразовий імпульс по клавіші миші приведе до виділення всього абзацу.


Секрет № 9 «Вставка поточної дати в текст» 

Можна без проблем вставити поточну дату в документ. Робиться за допомогою поєднання клавіш ALT+SHIFT+D. Після цього в текст буде додана дата у форматі Дд.Мм.Гггг, наприклад 21.06.2010.

Якщо ж ви хочете щоб дата відображалася в іншому форматі, то необхідно виконати наступне: Пройдіть «Вставка-Дата і час». У запропонованому списку виберіть потрібний формат і натисніть на «За умолчанием».

Також можна вставити в документ і поточний час за допомогою ALT+SHIFT+T


Секрет № 10 «Друк без зупинки»

Даний секрет стане в нагоді всім тим, хто при друці використовує обидві сторони листа. Адже якщо принтер не оснащений функцією двостороннього друку, то це стає проблемою перевертати кожен лист. А уявіть що треба роздрукувати з двох сторін цілу пачку паперу. Жах!

Але вихід є. Ми з вами спочатку роздрукуємо всі непарні сторінки документа, а потім просто перевернемо їх одним махом і роздрукуємо всі парні сторінки. Для цього заходимо «Файл –Печать» і в діалоговому вікні «Печать» шукаємо команду «Включити» і у випадному списку поряд з цим написом вибираємо спочатку «непарні сторінки», а після того, як вони будуть віддруковані – «парні».

У word 2007 діалогове вікно «друк» можна знайти натиснувши на кнопку «Оffice» і вибравши «Друк».

Категорія: Для користувачів ПК | Додав: admin (21.06.2010)
Переглядів: 1446 | Рейтинг: 3.5/2
Всього коментарів: 0
avatar
Ви увійшли як Гість |

Група "Гости" | RSSКалендар

Архів записів

Copyright MyCorp © 2020 Використовуються технології uCoz