Четвер, 04.06.2020, 19:55

Головна Каталог статей Мій профіль Вихід
Меню сайту

Категорії розділу
Для автомобілістів [15]
Для користувачів ПК [7]

Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0

Форма входу

Головна » Статті » Для користувачів ПК

Установка Windows XP

Система Windows може встановлюватися як на нові комп'ютери, так і замінювати собою попередні версії Windows на старих комп'ютерах.

Чиста установка.

Цей варіант передбачає установку Windows XP на нерозмічений або відформатований диск. Для початку в BIOS Setup фірми AWARD Software International Inc. - Розділ BIOS FEATURES SETUP, параметр Boot Sequence (послідовність завантаження) - встановлюємо послідовність опитування пристроїв, з яких може бути завантажена операційна система, треба вибрати пристрій з якого має відбуватися завантаження. Якщо у Вас Мультизагрузочний диск з дистрибутивом Windows XP, то вибираємо завантаження з CD-ROM. Зберігаємо налаштування і перевантажуємося. Після завантаження Ви потрапите в програму інсталяції Windows XP. Після перевірки конфігурації комп'ютера, буде запропоновано завантажити драйвери для додаткових пристроїв SCSI і RAID, якщо вони звичайно є, тільки після цього буде встановлено ядро системи. Як вибрати потрібну версію ядра і HAL ще при інсталяції? При виборі файлової системи FAT32 або NTFS треба враховувати не тільки можливості Вашої системи, але і те які завдання вона буде виконувати. FAT32 не так вимоглива до ресурсів комп'ютера, працює швидше (спірне питання), залишається можливість використання ОС 9х, файли видно з DOS.
NTFS-система для Windows XP це надійність; можливість управління доступом до файлів; стиснення файлів засобами ОС; шифрування; підвищена безпека; швидкість роботи не залежить від кількості файлів на диску.
Далі процес установки повинен пройти без проблем. Головне правильно вказати регіональні налаштування і не забути пароль адміністратора, якщо Ви будете таким. Можна відразу визначити користувачів. Після установки бажано розбити диск на розділи. Це стане в нагоді надалі, при перевстановленні системи і для збереження важливих документів і файлів у разі непередбаченого краху системи.

Якщо виникають проблеми з CD-ROM.

У цьому варіанті потрібна завантажувальна дискета, створена в WIN98. Попередньо скопіювати на дискету програму SMARTDRV.EXE. з дистрибутива Windows98. В BIOS Setup Розділ BIOS FEATURES SETUP, параметр Boot Sequence встановлюємо завантаження з дисководу гнучких дисків. Після завантаження з дискети запустіть програму SMARTDRV.EXE для прискорення процесу копіювання файлів. Далі вказуємо шлях до файлу WINNT.EXE з каталогу i386 на компакт-диску і запускаємо його. Тут треба враховувати деякі тонкощі при такому методі установки. Якщо диск спочатку не був відформатований і розмічений, доведеться скористатися програмою FDisk, що є на завантажувальній дискеті. Якщо до цого стояла система NTFS, то доведеться активний розділ попередньо відформатувати у системі FAT32. При цьому треба враховувати те, що Windows XP буде встановлена лише в системі FAT32, а FDisk бачить диски тільки до 60Гб. Якщо диск більший, то метод установки такий. Створіть програмою FDisk основний розділ об'ємом до 10Гб. Зробіть його активним і встановіть у нього WindowsXP. Після установки WindowsXP скористайтеся програмою Partition Magic. З її допомогою Ви зможете створити потрібні розділи, відформатувати або переконвертувати створені розділи в FAT32 або NTFS.
Ще один варіант завантаження - зайти на сайт Microsoft і скопіювати завантажувальні дискети. Адреса сторінки завантаження: http://support.microsoft.com/ support/kb/articles/q310 / 9/94.asp? ID = 310994 При завантаженні комп'ютера з дисків Windows XP будуть автоматично завантажені драйвери приводу компакт-дисків, і почнеться установка операційної системи.

Оновлення

Цей варіант передбачає установку Windows XP c СD-ROM, за наявної системи Windows 98, Windows Me, Windows NT 4, Windows XP Home Edition. Після запуску диска з дистрибутивом Windows XP вибираємо варіант "Оновлення". На мій погляд найбільш невдалий метод. Хоча всі програми залишаються, з'являється багато дублюючих файлів і т.п. Якщо хочете, щоб система працювала надійно і продуктивно, вибирайте чисту установку.
 

Категорія: Для користувачів ПК | Додав: admin (04.11.2010)
Переглядів: 993 | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
avatar
Ви увійшли як Гість |

Група "Гости" | RSSКалендар

Архів записів

Copyright MyCorp © 2020 Використовуються технології uCoz